Zapraszamy do zapoznania się z działem aktualności. Prezentujemy w nim najważniejsze wieści z życia naszej firmy, ostatnie wdrożenia i sukcesy.

Życzymy przyjemnej lektury!

Tytuł: Kolejne wdrożenia systemu POSIEDZENIA.PL w kadencji 2018 - 2024

Data: 2024-04-04

Kadencja 2018 - 2024 powoli dobiega końca a my możemy się pochwalić kolejnymi wdrożeniami systemu POSIEDZENIA.PL! Od początku roku powitaliśmy w gronie naszych Klientów aż 32 jednostki samorządowe z różnych zakątków Polski. Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

Do pierwszego posiedzenia nowej Rady pozostały około 4 tygodnie i w związku z tym otrzymujemy coraz więcej zapytań dot. naszego systemu do głosowań i transmisji. Przypominamy, że gwarantujemy wdrożenie w 24 godziny od podpisania umowy. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby nowa Rada mogła prowadzić posiedzenia w nowoczesny, zautomatyzowany sposób już od pierwszego spotkania, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!Tytuł: Pracowity początek roku - witamy w gronie Klientów 15 nowych jednostek samorządowych

Data: 2024-01-31

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy podzielić się ekscytującymi wieściami - rozpoczęliśmy ten rok z ogromnym zapałem, witając w gronie Klientów aż 15 nowych jednostek samorządowych!

Niezykle cieszy nas fakt, że zdecydowana większość jednostek decyduje się na pełen zakres naszych usług, obejmujący system głosowań, transmisję na dedykowanym serwerze oraz moduły transkrypcji i audiodeskrypcji.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do kontaktu wszystkie jednostki samorządowe zainteresowane profesjonalnym i nowoczesnym systemem do obsługi posiedzeń Rady!Tytuł: Gmina Węgliniec postawiła na nowy system konferencyjny

Data: 2023-08-07

Gmina Węgliniec postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnościami i zdecydowała się na zakup profesjonalnego systemu konferencyjnego do sali posiedzeń Rady Gminy.

W ramach wdrożenia dostarczymy mikrofony dla radnych i przewodniczącego, moduł centralny oraz mikser wraz z niezbędnym okablowaniem. Zajmiemy się instalacją i sparowaniem systemu z posiadanym już przez gminę systemem POSIEDZENIA.PL, jak również podłączymy nowy system konferencyjny do wzmacniacza pętli indukcyjnej.

Z nowego rozwiązania skorzystają nie tylko osoby niepełnosprawne, które zyskają możliwość partycypacji w pracach Rady Gminy ale również wszyscy pozostali mieszkańcy. Transmisje realizowane przy użyciu nowego systemu konferencyjnego będą zdecydowanie czytelniejsze dla odbiorców. Przełoży się to na lepszą jakość transkrypcji automatycznej, co oszczędzi czas pracownikom Gminy.Tytuł: Nowe pinezki na mapie Polski

Data: 2023-08-03

Mimo wakacyjnego okresu nie zwalniamy tempa! Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyły kolejne jednostki samorządowe: Gm. Kołczygłowy, Gm. Działoszyce, Powiat Węgorzewski, Gm. Janowiec, Gm. Sławków, Gm. Lelów, Gm. Siemianowice Śląskie, Gm. Kobiór i Gm. Niechanowo.

Nasi pracownicy zajmują się teraz instalacjami, wdrożeniami i szkoleniami, by pierwsze jesienne sesje odbyły się już na systemie POSIEDZENIA.PL. Spora część klientów zdecydowała się również na wymianę systemu audio, co przełoży się na lepszą jakość dźwięku na transmisji.

Dziękujemy nowym klientom za zaufanie i gratulujemy podjęcia kroków, które przyczynią się do efektywniejszych i bardziej profesjonalnych posiedzeń!Tytuł: Kolejne wojewódzkie Komitety Monitorujące korzystają z systemu POSIEDZENIA.PL

Data: 2023-07-01

Ostatnie tygodnie to okres wytężonej pracy związanej z wdrożeniami i obsługą głosowań podczas spotkań Wojewódzkich Komitetów Monitorujących Fundusze Europejskie.

Dostarczyliśmy nasz system do komitetów w województwach: lubuskim, małopolskim, dolnośląskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Część komitetów odbywa posiedzenia stacjonarne i oddaje głosy na dostarczonych przez nas pilotach, a pozostałe prowadzą głosowania w trybie hybrydowym za pomocą pilotów i udostępnionej przez nas dedykowanej platformy.

System POSIEDZENIA.PL został przystosowany do specyfiki pracy Komitetów Monitorujących. Wdrożyliśmy szereg rozwiązań, które ułatwiają pracę obsłudze Komitetów i usprawniają głosowania ich członków.

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!Tytuł: Audiodeskrypcja do nagrań z posiedzeń Rady - nowy obowiązek samorządów

Data: 2023-05-15

17 kwietnia 2023 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. 2023, poz. 511), która rozszerzyła zakres obowiązków podmiotów publicznych w zakresie dostępności.

Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie - obok transkrypcji - obowiązku audiodeskrypcji do filmów z posiedzeń Rady. Dodatkowo nowe regulacje doprecyzowują, że urząd publikujący na swojej stronie internetowej nagrania z sesji ma 14 dni na dodanie do nich napisów oraz audiodeskrypcji.

Audiodeskrypcja to narzędzie, które ma pomóc osobom niewidomym i słabowidzącym w zrozumieniu treści filmu. Polega na opisywaniu przez lektora elementów wizualnych pojawiających się na nagraniu, które są istotne w kontekście interpretacji fabuły.

Miło nam poinformować, że system POSIEDZENIA.PL został przystosowany do nowych regulacji prawnych. Co więcej, znaczną część audiodeskrypcji wygenerujemy dla Państwa automatycznie w oparciu o czynności wykonywane w naszym systemie. Udostępniamy również intuicyjny edytor pozwalający na wprowadzenie tych elementów audiodeskrypcji, które - ze względu na swoją specyfikę - nie mogą zostać wygenerowane automatycznie.

Zapraszamy do kontaktu w celu przetestowania nowej funkcjonalności!Tytuł: Komitet FENG działający przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej podpisał z nami umowę ramową

Data: 2023-05-10

Podpisaliśmy nową umowę ramową z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej na obsługę kolejnego Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie, który dziala przy tej instytucji. Z systemu POSIEDZENIA.PL korzystać będzie - poza obsługiwanym już Komitetem Monitorującym program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) - również Komitet Monitorujący Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).

Przedstawiciele komitetu głosować będą za pomocą dostarczonych pilotów a przedstawiciel naszej firmy będzie każdorazowo czuwał nad prawidłowym przebiegiem posiedzenia pod kątem technicznym.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że system POSIEDZENIA.PL jest coraz szerzej obecny na poziomie rządowym.
Tytuł: Obsługa głosowań podczas spotkań przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Data: 2023-03-14

Miło nam poinformować, że nasza firma została wybrana do obsługi głosowań podczas spotkań Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Nasz system będzie wykorzystywany podczas wszystkich spotkań, które odbędą się w 2023 roku.

Pierwsze spotkanie miało miejsce w 08.03.2023 roku i przebiegło pomyślnie. Członkowie Komitetu Monitorującego oddawali głosy na pilotach a wyniki były prezentowane na rzutniku. Specjalnie dla Ministerstwa wdrożyliśmy nowy sposób wyświetlania wyników dla głosowania jawnego.

Dziękujemy za powierzone zaufanie i zapraszamy wszystkie jednostki, które poszukują rozwiązania do obsługi głosowań podczas spotkań Komitetu Monitorującego!Tytuł: Kolejne wdrożenia systemu POSIEDZENIA.PL

Data: 2023-02-23

Początek roku obfituje we wdrożenia systemu POSIEDZENIA.PL w kolejnych jednostkach samorządowych. W ostatnich tygodniach podpisaliśmy umowy z Powiatem Zawierciańskim oraz gminami: Karczew, Przysucha, Słupia, Szczawno-Zdrój, Nowy Kawęczyn, Międzyzdroje, Turośl, Nawojowa, Tuliszków, Nowe Brzesko i Mały Płock.

Wszyscy nasi nowi klienci będą korzystać z transmisji na dedykowanym serwerze, jak również naszego autorskiego rozwiązania do transkrypcji. Ponadto do większości jednostek dostarczyliśmy również system głosowania, pozwalający na oddawanie głosów za pomocą urządzeń multimedialnych lub pilotów.

Dziękujemy Państwu za zaufanie! Wszystkie jednostki samorządowe poszukujące rozwiązania usprawniającego prace Rady gorąco zachęcamy do kontaktu!Tytuł: Serdeczne życzenia świąteczne

Data: 2022-12-20

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu ciepłej, rodzinnej atmosfery! Niech nadchodzące dni pełne będą optymizmu i odpoczynku.

Składamy Państwu również najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w 2023 roku zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! Życzymy, by kolejne miesiące pełne były uśmiechu i satysfakcji z życia a wszystkie posiedzenia Rady przebiegały sprawnie i w spokojnej atmosferze.Tytuł: Gmina Rzeczniów rozszerza zakres współpracy

Data: 2022-12-15

Z gminą Rzeczniów współpracujemy w zakresie obsługi transmisji posiedzeń od 2018 roku. W ostatnich dniach urząd - dzięki dotacji z programu Cyfrowa Gmina - rozszerzył zakres współpracy również o system głosowań. Dostarczyliśmy także nowe urządzenia w postaci kamer, mikrofonów i tabletów.

Obecnie urząd korzysta z pełnej funkcjonalności systemu, która umożliwia prowadzenie sesji stacjonarnych, zdalnych oraz hybrydowych. Możliwe jest również zarządzanie dyskusją oraz sterowanie kamerami (w tym automatyczne kadrowanie obrazu na mówcę).

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy Państwa do kontaktu, jeżeli poszukujecie sprawdzonego rozwiązania do obsługi posiedzeń!Tytuł: Kolejna jednostka samorządowa z Mrągowa rozpoczyna korzystanie z systemu POSIEDZENIA.PL

Data: 2022-12-10

Miasto Mrągowo rozpoczyna korzystanie z systemu POSIEDZENIA.PL, dzięki czemu będzie drugą jednostką z tego miasta - obok Powiatu Mrągowskiego - która wybrała nasz system.

W ramach wdrożenia dostarczyliśmy profesjonalny system konferencyjny, który pozwala na zautomatyzowane zarządzanie dyskusją i jest w pełni zintegrowany z systemem POSIEDZENIA.PL. Na sali obrad zamontowaliśmy dwie kamery, które pozwalają na kadrowanie obrazu na przemawiające osoby.

Cieszymy się z kolejnego owocnego wdrożenia w zielonym sercu Polski. Zapraszamy wszystkie zainteresowane jednostki z pozostałych regionów naszego kraju do kontaktu!Tytuł: Transmisje sesji Rady na YouTube w świetle nowego regulaminu

Data: 2021-06-01

Od 01.06.2021 roku obowiązuje nowy regulamin YouTube, który wprowadził istotne zmiany w publikowaniu filmów (w tym transmisji z sesji Rad) przez jednostki publiczne.

Najważniejsza zmiana, jaką wprowadził serwis YouTube to rozszerzenie prawa do zarabiania. Zgodnie z nowymi zasadami YouTube ma prawo do generowania przychodów (wyświetlania reklam) przy wszystkich filmach publikowanych na tej platformie, nawet jeśli kanał przystąpił do programu partnerskiego. Co to dla Państwa oznacza? YouTube może w świetle nowych zapisów regulaminu wyświetlać reklamy przy transmisjach na żywo oraz filmach z archiwalnymi transmisjami posiedzeń.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami transmisje z posiedzeń podlegają obowiązkowi publikacji w BIP, w związku z czym nie mogą zawierać żadnych reklam (podstawa prawna: rozporządzenie MSWiA z 18.01.2017 roku, rozdział 3,par. 11, pkt. 2). W związku z powyższym dalsza transmisja posiedzeń Rad na portalu YouTube jest niezgodna z prawem.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego systemu, który zapewni Państwu transmisję na dedykowanym serwerze poprzez utworzony specjalnie dla Państwa portal mieszkańca. Zyskacie Państwo pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa (w tym RODO), stabilną pracę (nie będziecie się Państwo musieli martwić o dynamiczne klucze strumienia) oraz automatycznie nakładane na transmisję informacje (pasek informacyjny z aktualnie omawianym punktem, herb jednostki, wyniki głosowań, imię i nazwisko oraz funkcję przemawiającej osoby).

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty!Tytuł: System POSIEDZENIA.PL w czasie obrad Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Data: 2021-01-15

Nasza oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu ofertowym na dostawę systemu do obsługi posiedzeń Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W najbliższych dniach nasi pracownicy zakończą wdrożenie, by już w czasie kolejnego posiedzenia delegaci w GZM mogli oddawać głosy za pomocą systemu POSIEDZENIA.PL

Co ważne, nasz system został przygotowany w taki sposób, by głosowanie było możliwe zarówno w czasie posiedzeń o charakterze stacjonarnym, jak i zdalnym, w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkie jednostki samorządowe, jak również związki gmin do kontaktu!Tytuł: Zakończenie realizacji przetargu w Powiecie Lwóweckim

Data: 2020-08-20

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy wdrożenie systemu do obsługi Rady w Powiecie Lwóweckim. Zadanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu pn. Dalszy rozwój e-usług w Powiatach Lubański, Lwóweckim, Zgorzeleckim, Bolesławieckim i Gminie Miejskiej Lubań.

Nasza oferta była najkorzystniejszą w przetargu, co nas bardzo cieszy, bowiem naszą misją jest dostarczanie funkcjonalnego systemu do obsługi Rady w konkurencyjnych cenach.

W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt do głosowania w postaci tabletów, laptopy oraz pozostały sprzęt informatyczny. Radni Powiatu Lwóweckiego będą korzystać z pełnej funkcjonalności systemu POSIEDZENIA.PL a mieszkańcy cieszyć się będą czytelną, estetyczną transmisją na dedykowanym serwerze.Tytuł: Ustawa o dostępności cyfrowej - transkrypcja dźwięku na tekst

Data: 2020-08-12

Już 23.09.2020 roku wchodzą w życie przepisy ustawy o dostępności cyfrowej, która wprowadza istotne zmiany dot. funkcjonowania Rad w zakresie transmisji obrad. W związku z nowymi regulacjami prawnymi wszystkie filmy powstałe po tej dacie (w tym zwłaszcza nagrania posiedzeń Rady) będą musiały zostać uzupełnione o napisy dla osób niesłyszących.

Uprzejmie informujemy, że system POSIEDZENIA.PL został uzupełniony o odpowiedni moduł, który zapewni Państwu transkrypcję dźwięku na tekst. System automatycznie (za pomocą sztucznej inteligencji) przekształca dźwięk na tekst. Do tak powstałej transkrypcji można wprowadzać korekty samodzielnie za pomocą intuicyjnego edytora lub zlecić to naszym pracownikom.

Tym, co wyróżnia nasz system transkrypcji od innych dostępnych na rynku jest możliwość wyświetlania napisów nie tylko w filmach archiwalnych ale również transmisjach na żywo. Dzięki temu osoby niepełnosprawne mogą jeszcze bardziej partycypować w życiu swoich samorządów.

Zachęcamy Państwa do kontaktu celem poznania naszej oferty! Chętnie udostępnimy bezpłatne demo, w którym będziecie Państwo mogli przetestować zarówno moduł transkrypcji, jak i pozostałe funkcje naszego systemu.Tytuł: Moduł wideokonferencji i inne sposoby komunikacji w czasie posiedzeń zdalnych

Data: 2020-06-10

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce większość samorządów zdecydowała się na przeniesienie obrad Rady do sieci. System POSIEDZENIA.PL od samego początku był na to przygotowany, umożliwiając głosowanie spoza siedziby urzędu.

Chcielibyśmy Państwu przypomnieć, że nasz system oferuje trzy chatów, które pozwalają na komunikację w czasie posiedzeń o charakterze zdalnym lub hybrydowym. Są to: chat tekstowy, głosowy i wideo. Każdy z nich jest wbudowany w aplikację POSIEDZENIA.PL, dzięki czemu nie wymagają instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Chaty przystosowaliśmy do specyfiki posiedzeń organów jednostek samorządowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, jeżeli poszukujecie rozwiązania, które pozwoli na sprawne przeprowadzenie sesji niezależnie od sytuacji epidemicznej i miejsc, w których się odbywają.Tytuł: Bezpłatny dostęp do systemu posiedzeń zdalnych przez 3 miesiące

Data: 2020-04-08

Jesteśmy w trakcie walki z epidemią koronawirusa, która Państwa - jako samorządy - dotknęła w szczególny sposób. Państwa codzienna praca a zwłaszcza sesje Rad mają kluczowe znacznie dla funkcjonowania życia lokalnego. Mając na względzie tę wyjątkową sytuację uzupełniliśmy nasz system o możliwość prowadzenia sesji zdalnie, tj. spoza urzędu.

Chcąc wesprzeć wszystkie samorządy oferujemy Państwu niezobowiązujący, darmowy dostęp do naszego systemu przez 3 miesiące. Dzięki temu będziecie Państwo mogli kontynuować pracę Rady bez narażania radnych i pracowników na niebezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, dlatego przygotowaliśmy nasz system, aby działał zarówno na urządzeniach multimedialnych (smartfony, tablety, komputery), jak i pilotach oraz telefonach starszego typu (z klawiaturą, bez ekranu dotykowego).

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami w celu uzyskania szczegółowych informacji!Tytuł: Moduł KOMUNIKACJA - podsumowanie możliwości

Data: 2020-02-10

Dziękujemy za wszystkie sugestie ulepszeń i pomysły nowych funkcji, jakie otrzymujemy od Państwa. Cieszymy się, że aktywnie korzystacie Państwo z systemu POSIEDZENIA.PL!

W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowe możliwości w module KOMUNIKACJA, który został uzupełniony m.in. o: funkcję dołączania załączników niezależnie od ich typu i rozszerzenia, wysyłanie powiadomień SMS o nowej wiadomości e-mail w systemie wraz z linkiem do niej, opcję tworzenia szablonów wiadomości i dodatkowe opcje filtrowania. Rozbudowaliśmy również system raportów, które zawierają obecnie jeszcze bardziej szczegółowe informacje dot. otwarć samej wiadomości oraz załączników. Raporty można drukować oraz zapisywać w formacie PDF.

Jeżeli rozglądacie się Państwo za funkcjonalnym, prostym w obsłudze systemem do obsługi rady, to uprzejmie zachęcamy do kontaktu z nami!Tytuł: Podsumowanie roku

Data: 2019-12-30

Za nami kolejny intensywny rok pracy, po którym nadszedł czas podsumowań.

Z systemu POSIEDZENIA.PL korzystają już 242 jednostki samorządowe w całej Polsce. W samym 2019 roku powitaliśmy w gronie naszych klientów 43 gminy i powiaty, w których przeprowadziliśmy wdrożenia i szkolenia dla blisko 700 radnych i pracowników.
Ostatnie 12 miesięcy to nie tylko wdrożenia ale również intensywna praca nad nowymi funkcjami, z których duża część była odpowiedzią na Państwa sugestie i pomysły. Wprowadziliśmy m.in.: klonowanie posiedzeń, szybkie przenoszenie punktów posiedzeń, tworzenie podpunktów, automatyczne wyświetlanie wyników, uruchamianie trybu pełnoekranowego na projektor / TV oraz rozbudowaliśmy pasek informacyjny umieszczany na transmisji.

Dziękujemy za kolejny owocny rok i zaufanie, jakim obdarzacie Państwo nasz system!Tytuł: Witamy w gronie klientów gminy Bieliny, Górno i Suchedniów

Data: 2019-12-10

W ostatnich dniach zakończyliśmy realizację zadania na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania do obsługi sesji Rady w gminach Bieliny, Górno i Suchedniów. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2019 i została nam powierzona w ramach wygranego przetargu.

Bardzo się cieszymy, że nasz system posiada nie tylko odpowiednio szeroką funkcjonalność ale i konkurencyjną cenę pozwalającą na realizację tego typu zadań.

W ramach wdrożenia dostarczyliśmy system do głosowania i transmisji, jak również system konferencyjny i dwie kamery. System transmisji powiązany jest z modułem dyskusji i umożliwia automatyczne kadrowanie obrazu na przemawiające osoby. Niewątpliwie wpłynie to na poprawienie czytelności filmów z sesji Rady dla mieszkańców.Tytuł: POSIEDZENIA.PL na IV Krajowym Kongresie Sekretarzy

Data: 2019-09-10

Serdecznie zapraszamy na IV Krajowy Kongres Sekretarzy, który odbędzie się w dniach 19-20.09.2019 roku w Hotelu Novotel w Warszawie.

Uprzejmie informujemy, że nasza firma uzyskała status Złotego Sponsora Kongresu.

Kongres jest przedsięwzięciem na skalę ogólnopolską, skierowanym do sekretarzy jednostek samorządowych. Jego celem jest integracja sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz szeroko pojęta debata wokół aktualnych zagadnień dot. pracy samorządów.

W ramach Kongresu odbędzie się kilka paneli dyskusyjnych. Szczególnie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w panelu Sprawny urząd, w czasie którego przedstawimy prezentację dot. rozwiązań związanych z obsługą głosowań imiennych i transmisji obrad.Tytuł: Nowa funkcja w systemie - wybory ławników

Data: 2019-09-07

W związku z upływem w dniu 31.12.2019 roku czteroletniej kadencji ławników samorządy staną w najbliższych tygodniach przed koniecznością wyboru nowych ławników.

W związku z tym wprowadziliśmy do systemu POSIEDZENIA.PL nową funkcję wyboru gremium. Dzięki niej będziecie Państwo mogli w ramach jednego głosowania wybrać wszystkich nowych ławników, bez konieczności prowadzenia głosowania nad każdym z kandydatów z osobna. Radni będą mogli wskazać jedynie taką liczbę kandydatów, ile jest dostępnych wakatów.

System zapewnia Państwu pełną tajność głosowania. Po jego zakończeniu otrzymacie Państwo wykaz, ile dany kandydat otrzymał głosów bez wskazania imiennego radnych. Tak przeprowadzone głosowanie stanowi ekwiwalent głosowania tajnego na kartkach.

Zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu i niezobowiązującej prezentacji naszego rozwiązania, które pozwoli nie tylko w sprawny sposób wybrać ławników ale również kompleksowo przeprowadzić posiedzenia Rad i komisji.Tytuł: Już 179 jednostek samorządowych korzysta z systemu POSIEDZENIA.PL

Data: 2018-11-30

W ciągu ostatnich 6 tygodni przeprowadziliśmy 179 wdrożeń systemu POSIEDZENIA.PL w jednostkach samorządowych w całej Polsce. Do grona naszych klientów dołączyły jednostki o różnej wielkości: gminy, miasta, powiaty oraz związki międzygminne. Dostarczyliśmy nie tylko samo oprogramowanie ale również sprzęt. Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie cieszy się tak dużą popularnością i dziękujemy Państwu za zaufanie!

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli Państwa jednostka samorządowa nie posiada jeszcze systemu głosowań i transmisji, który pozwoli na spełnienie nowych przepisów.Tytuł: Pierwsze wdrożenia systemu obsługi Rady za nami

Data: 2018-10-15

Bardzo nam miło poinformować, że z sukcesem zakończyliśmy pierwsze wdrożenia naszego autorskiego systemu do obsługi Rady! Serdecznie witamy w gronie naszych klientów Gminy Prażmów, Chynów, Świecie nad Osą, Ośno Lubuskie, Gorzków i Krzymów, jak również Powiaty Rycki, Strzelecko-Drezdenecki i Wschowski. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy nie tylko oprogramowanie do obsługi głosowań i transmisji ale również niezbędny sprzęt (tablety, kamery, mikrofony).

Do rozpoczęcia nowej kadencji, od której transmisje posiedzeń oraz imienne głosowania stają się obligatoryjne, zostało jeszcze kilka tygodni. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, jeśli nie posiadacie Państwo odpowiedniego systemu, który pozwoli na spełnienie nowych przepisów prawa. Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny ale również - co najważniejsze - błyskawiczne wdrożenie w 24 godziny od podpisania umowy!